NOVINKY

Děkujeme všem, kteří přišli na Malinobraní v Malenicích. Těšíme se na Vás zase příští rok.

Srdečně Vás zveme v neděli dne 29.7.2018 od 9,00 do 13,00 na Malinobraní v Malenicích. Na našem stánku ochutnáte zejména sladkosti s malinani, jako například malinové makronky, malinovočokoládové tartaletky či čokoládový koláč s malinovým pyré. Na své si však přijdou i ti, kteří maliny nezbožňují. Těm nabídneme náš tradiční hruškový máslový koláč...

Všem návštěvníkům sobotního šperkařského workshopu, kteří navštívili náš stánek, děkujeme za nákup a těšíme se zase na další ročník této krásné akce.

Srdečně Vás zveme na šperkařský workshop, kde budeme mít svůj stánek. Akce se koná v sobotu dne 19.5.2018 od 9 do 18 hod v Pošumavské tržnici ve Volyni. Přijďte se něčemu naučit, zabavit své děti a ochutnat něco z našich sladkých i slaných dobrot. Těšíme se na Vás.

Zveme Vás v sobotu 25.3.2018 do Volyňské tržnice a také do Bavorova na tradiční Velikonoční trhy, kde budeme také se svým stánkem. Přijďte si nakoupit čerstvé pečivo a prožít jarní atmosféru, i když je venku ještě bílo. Těšíme se na Vás.

Je nám potěšením Vám oznámit, že dne 26.3.2018 pro Vás otevřeme již druhou prodejnu. Najdete nás nově také v centru Vimperka, na adrese Pivovarská 1 (suez).